Zwierzęta w mieście! Zostań jednym z nich!

Po prostu PBF. Możesz się wcielić w jedną z wielu postaci...

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Witaj!

Jeżeli jeszcze się nie zarejestrowałeś/łaś zrób to teraz. Pamiętaj! To użytkownicy tworzą forum. Bez użytkowników forum nie ma po co istnieć.

Może patrzysz na nie i myślisz "Nie ma żadnego użytkownika? Tu na pewno nie będzie ciekawie..." W takim razie zarejestruj się i stań się jednym z nich! Reklamuj forum [np. wśród znajomych] tym sposobem forum będzie miało użytkowników! Pamiętaj! Im nas więcej tym lepsza zabawa ^w^

Możesz też wkleić nasz button...


#16 2009-10-25 18:17:04

Tenshi

Administrator

Zarejestrowany: 2009-08-22
Posty: 209
Punktów :   

Re: Park

- Coś ty... Złapiemy coś większego. Na przykład kota, albo pandę, albo...
- Emily daj spokój bo ją zanudzisz - zaśmiała się lwica. Tymczasem instruktor pozwolił im na start. Szatynka momentalnie spuściła lwicę ze smyczy i mocniej ścisnęła rękę białowłosej. Po chwili tuż przed nimi mignął niebiesko - rudy kici ogon. Lwica rzuciła się w tamtym kierunku, ale zatrzymały ją krzewy jeżyn. Dziewczyny musiały je okrążyć.

Offline

 

#17 2009-10-25 18:31:23

Sakebi

Administrator

Zarejestrowany: 2009-08-19
Posty: 191
Punktów :   

Re: Park

Dziewczyna doskonale słyszała kroki, uciekającego kota. Były one niezwykle ciche i ostrożne.
- Hm... Chyba uciekło - stwierdziła, mając nadzieję, że to uratuje zwierzę, ale szczerze w to wątpiła.

Offline

 

#18 2009-10-25 18:37:02

Tenshi

Administrator

Zarejestrowany: 2009-08-22
Posty: 209
Punktów :   

Re: Park

- Ta, ale zaraz je dorwiemy... Akuma! Dalej! - powiedziała szeptem i zaczęła biec. Sakebi podążała za nią. Już po chwili znalazły się po drugiej stronie zarośli i, ku uciesze szatynki i lwicy, odnalazły kota - Sakebi ten jest twój, ale Akuma ci go potrzyma - szepnęła dziewczyna wskazując na rudą kocicę z niebieskimi dodatkami.
____
Nawiasem mówiąc [pewnie się Sakebi domyśliłaś] chodzi o Tenshi XXD

Offline

 

#19 2009-10-25 18:44:17

Sakebi

Administrator

Zarejestrowany: 2009-08-19
Posty: 191
Punktów :   

Re: Park

- Wiesz... Mam złe wspomnienia z polowaniem i zabijaniem zwierząt... Nie czuję bym mogła to zrobić. Ewentualnie się nią zaopiekować, ale żeby coś więcej... - oznajmiła nieco smutnym tonem.

Offline

 

#20 2009-10-25 18:45:47

Tenshi

Administrator

Zarejestrowany: 2009-08-22
Posty: 209
Punktów :   

Re: Park

- No i świetnie to teraz ją złap - powiedziała dziewczyna z uśmiechem.

Offline

 

#21 2009-10-25 18:50:27

Sakebi

Administrator

Zarejestrowany: 2009-08-19
Posty: 191
Punktów :   

Re: Park

- Okey... - powiedziała poważnie. Upewniła się, że czapka jej nie spadnie. Odłożyła broń. Teraz zwinnym ruchem złapała kocicę. Owa kotka świetnie ją znała, więc jej ufała, tak samo Sakebi. Tenshi więc rozpoczęła teatrzyk pod tytułem 'wypuść mnie", ale wystarczająco dobrze, by dziewczyna mogla ją utrzymać.
- Słodka jest - stwierdziła, z wymuszonym uśmiechem, bowiem wysiłek by utrzymać kotkę sprawiał jej mały problem.

Offline

 

#22 2009-10-26 19:38:06

Tenshi

Administrator

Zarejestrowany: 2009-08-22
Posty: 209
Punktów :   

Re: Park

- Zgodzę się - uśmiechnęła się szatynka i powoli podeszła do przyjaciółki. Z torby trzymanej na ramieniu wyciągnęła obroże, była podobna do tej z ZOO. Dziewczyna złapała kocicę za skórę na karku i zapięła ku jej przerażeniu zapięła ją. Białowłosa po chwili namysły zauważyła iż należała [obroża XXD] do Akumy. Niebieskooka potwierdziła to rzucając jej smycz - Dobra to chodźmy ją zarejestrować, a później sobie potrenujemy - stwierdziła dziewczyna z zadowoleniem.

Offline

 

#23 2009-10-27 16:03:31

Sakebi

Administrator

Zarejestrowany: 2009-08-19
Posty: 191
Punktów :   

Re: Park

- Tak, tak.... - powiedziała. W pewnym momencie coś zaczęło dzwonić. - To mój - oznajmiła, nieco zaskoczona, wyciągając telefon. Odebrała. - No... A muszę teraz...? Kiedy akurat... Yh... Dobra... Mhm... Ale nie mogę jeszcze kilku minut...? No wiesz... Tak, tak, dobrze... No mówię, że dobrze - mówiła, mimo tego, że rozmówca w ogóle nie rozumiał jej zachowania. Nie odpowiadała na jego pytania, tylko co jakiś czas sama coś wymyślała, bowiem nie miała zamiaru rejestrować Tenshi, a tym bardziej jej trenować. Rozłączyła się.
- Matka... Mówi, że mam być natychmiast w domu, bo ma mi coś ważnego do przekazania...

Offline

 

#24 2009-10-27 17:41:25

Tenshi

Administrator

Zarejestrowany: 2009-08-22
Posty: 209
Punktów :   

Re: Park

- Spoko idź... Później ci ją doniosę... Tak właściwie to nie wiem po co ta rejestracja skoro i tak ona nie będzie trenować. - stwierdziła szatynka uśmiechając się do przyjaciółki.

Offline

 

#25 2009-10-27 18:01:06

Sakebi

Administrator

Zarejestrowany: 2009-08-19
Posty: 191
Punktów :   

Re: Park

- Doniesiesz...? Kota czy jakiś papier?* - upewniła się, nie chcąc zostawiać kotki samej. Za bardzo się o nią bała...


*Ma oczywiście na myśli dokument [np. ten od rejestracji XXD]

Offline

 

#26 2009-10-27 18:09:20

Tenshi

Administrator

Zarejestrowany: 2009-08-22
Posty: 209
Punktów :   

Re: Park

- I to i to... No idź... Nie martw się... Akuma przeżyła to ona też przeżyje... Tylko jak chcesz ją nazwać?

Offline

 

#27 2009-10-27 18:17:34

Sakebi

Administrator

Zarejestrowany: 2009-08-19
Posty: 191
Punktów :   

Re: Park

- No dobrze... - powiedziała, nieco się ociągając. Słysząc pytanie o imię nie mogła od tak od razu jej nazwać. Pomyślała chwilę. - Tenshi... Zupełne przeciwieństwo mnie. W języku japońskim to znaczy "anioł" - oznajmiła, uśmiechając się lekko. - Hm... Ale musiałabym się przebrać... - stwierdziła po chwili. Dziewczyny postanowiły , iż najpierw pójdą do bazy się przebrać, a wtedy pomarańczowooka wróci do domu, zaś Emily zarejestruje kotkę, bowiem rejestracja często była długotrwała.
- To ja lecę... Trzymaj się Tenshi, dobra? - spytała, łapiąc ją za łapkę. Widziała przestraszoną twarz kotki, która mimo to kiwnęła łebkiem. Białowłosa uśmiechnęła się do niej, chcąc dodać jej otuchy i pobiegła do domu.

Offline

 

#28 2009-10-27 18:27:06

Tenshi

Administrator

Zarejestrowany: 2009-08-22
Posty: 209
Punktów :   

Re: Park

Dziewczyna podbiegło do stanowiska trzymając na rękach kotkę. Mężczyzna zapytał ją o najważniejsze szczegóły, a później założył jej nową obrożę. Kocica myślała iż pokopie ją ona prądem, ale nic takiego się nie stało. Za to niebieskooka szepnęła do niej niedosłyszalnie - Tenshi teraz słuchaj... Musimy cię zaszczepić więc się nie wyrywaj dobrze? - kocica znów kiwnęła łbem. Emily postawiła ją na stoliku, a jakaś kobieta wstrzyknęła jej płyn. Po zabiegach dziewczyna z certyfikatem posiadania zwierzęcia wróciła na osiedle.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ekstraklasamax.pun.pl www.phantomlegion.pun.pl www.prohax.pun.pl www.biolgeo0910.pun.pl www.bractwofantasy.pun.pl