Zwierzęta w mieście! Zostań jednym z nich!

Po prostu PBF. Możesz się wcielić w jedną z wielu postaci...

Ogłoszenie

Witaj!

Jeżeli jeszcze się nie zarejestrowałeś/łaś zrób to teraz. Pamiętaj! To użytkownicy tworzą forum. Bez użytkowników forum nie ma po co istnieć.

Może patrzysz na nie i myślisz "Nie ma żadnego użytkownika? Tu na pewno nie będzie ciekawie..." W takim razie zarejestruj się i stań się jednym z nich! Reklamuj forum [np. wśród znajomych] tym sposobem forum będzie miało użytkowników! Pamiętaj! Im nas więcej tym lepsza zabawa ^w^

Możesz też wkleić nasz button...


#1 2009-10-01 19:44:00

Tenshi

Administrator

Zarejestrowany: 2009-08-22
Posty: 209
Punktów :   

Kanały

Są połączone z każdym punktem w mieście. ZGG nie odważyło się jeszcze tu wejść, więc jest to najbezpieczniejsze z miejsc... No chyba, że fabryki spuszczają ścieki

Offline

 

#2 2009-10-01 19:46:54

Tenshi

Administrator

Zarejestrowany: 2009-08-22
Posty: 209
Punktów :   

Re: Kanały

Ok... Po chwili słyszysz, że z góry dobiega jakiś odgłos. Okazuje się, że ZGG opuściło teren.

Offline

 

#3 2009-10-01 19:48:48

Dash

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-14
Posty: 46
Punktów :   

Re: Kanały

Hmmm skoro już jestem w kanałach to powęszę trochę może natrafię na coś przydatnego*powiedział biegnąc do następnego otworu który wychodził na zaplecze jakiejś fabryki*

Offline

 

#4 2009-10-01 19:50:39

Tenshi

Administrator

Zarejestrowany: 2009-08-22
Posty: 209
Punktów :   

Re: Kanały

Usłyszałeś jakieś dźwięki. Okazało się, że ludzie spuszczają odpady.

Offline

 

#5 2009-10-01 20:06:35

Dash

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-14
Posty: 46
Punktów :   

Re: Kanały

*wyskakuje z kanałów i chowam się pod workami na szczęście nikt mnie nie zauważa*

Offline

 

#6 2009-10-01 20:08:51

Tenshi

Administrator

Zarejestrowany: 2009-08-22
Posty: 209
Punktów :   

Re: Kanały

Dobra znajdujesz się w pobliżu Tapicerni
[tam też się przenosimy]

Offline

 

#7 2009-10-06 21:02:06

Dash

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-14
Posty: 46
Punktów :   

Re: Kanały

*usłyszałem kroki ale niebył to dźwięk ciężkich buciorów ludzi tylko kroki zwierzęcia*Kim jesteś !?*Krzyknąłem do postaci która była zbyt daleko abym ją zauważył*

Offline

 

#8 2009-10-07 20:54:50

Dash

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-14
Posty: 46
Punktów :   

Re: Kanały

*Nie słysząc odpowiedzi wilk biegnie przed siebie prosto na tajemniczą postać,tuż przed nią skacze wysoko i ląduje za nią,gdy chce wyprowadzić cios zauważa że to lis*Kim jesteś i czy pracujesz dla ZGG ?*zapytał nie tracąc czujności*

Offline

 

#9 2009-10-08 18:35:13

Kin

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-04
Posty: 4
Punktów :   

Re: Kanały

Kin - odpowiedziałam sztywno i wstałam. Wysunęłam kły - Jak śmiesz mnie z tymi ludźmi porównywać - szepnęłam obrażona. Odbiegłam zostawiając wilka samego w rozmyślaniach.

Offline

 

#10 2009-10-08 19:38:26

Dash

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-14
Posty: 46
Punktów :   

Re: Kanały

Nie chciałem cie obrazić !*Krzyknął*To robi się trudne ZGG rośnie w siłę z każdą sekundą muszą mieć jakiś słaby punkt*mówił sam do siebie kiedy nagle go olśniło*Ich jedyna skuteczna broń to te chipy,gdyby tak znaleźć jakiś sposób obrony przed tymi chipami*Usiadł myśląc dalej gdy nagle usłyszał bieg zwierzęcia*może to ta jak ona ma o już wiem kin,ale nie kroki padają z przeciwnego skraju korytarza*nagle tuż przed jego twarzą wyskoczył wilk,który uderzył nim o ścianę tak że po całych kanałach przeszedł huk*A więc cię znalazłem*powiedział wielki czarny wilk dusząc go*Kim ty jesteś ?*wybełkotał po czym wilk przycisnął go do ściany jeszcze mocniej,dusząc go jeszcze bardziej*to nie ważne ! Czy ty jesteś Dash !?*krzyknął*A co cię to obchodzi ?*nagle czarny wilk zadał mu cios w brzuch po czym duszony Dash wypluł krew*Odpowiadaj !*Oczy czarnego wilka zrobiły się czerwone*może przyjmiesz taką odpowiedź*wybełkotał gdy zaczynało mu brakować tlenu po czym łapami odepchnął wroga prosto do wody *czyli to jednak ty*powiedział wyskakując z wody*kim ty jesteś !?*krzyknął Dash*dobrze wiesz kim ja jestem,znasz mnie bardzo blisko,przyszedłem żeby dać ci propozycję przyłączenia się do ZGG*powiedział szczerząc zęby*Oszalałeś nigdy ! Jeżeli dla nich pracujesz to jeden z nas nie wyjdzie z tego kanału żywy*krzyknął szarżując na wroga*Hahahahaha nie bądź głupi Dash,jesteś za słaby aby mnie pokonać a co do mojej propozycji przemyśl ją jeszcze*powiedział śmiejąc się*Skąd ty wogule znasz moje imię !?*krzyknął wyprowadzając ciosy ale niestety czarny wilk blokował każde uderzenie*mówiłem ci znasz mnie bardzo dobrze,lecz mnie już nie pamiętasz,wkrótce się dowiesz a teraz wybacz ale muszę już lecieć*powiedział wilk odpychając Dash'a i kierując się do wyjścia*stój !*Krzyknął rzucając się na niego ale ten to przewidział uderzył go potężnym ciosem w brzuch a ten upadł na ziemię tworząc następny potężny huk który rozszedł się po kanałach,po czym czarny wilk podszedł do niego i uderzył go w łapę a ta została całkiem sparaliżowana*Nie obrazisz się jeżeli cię unieruchomię*czarny wilk wyskoczył z kanału prosto na chodnik*wracaj tu i walcz*wybełkotał po czym padł na ziemię z powodu obrażeń na całym ciele*Jeszcze się spotkamy a wtedy wyrównamy rachunki

Ostatnio edytowany przez Dash (2009-10-08 20:29:42)

Offline

 

#11 2009-10-10 11:16:47

Dash

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-14
Posty: 46
Punktów :   

Re: Kanały

*Wilk wstał łapiąc się za ranę na brzuchu*Niech to szlak,kim on wogulę był ? Z takimi obrażeniami daleko nie zajdę*powiedział wilk idąc w stronę starego bloku*

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ekstraklasamax.pun.pl www.gsm-java.pun.pl www.prohax.pun.pl www.phantomlegion.pun.pl www.biolgeo0910.pun.pl