Zwierzęta w mieście! Zostań jednym z nich!

Po prostu PBF. Możesz się wcielić w jedną z wielu postaci...

Ogłoszenie

Witaj!

Jeżeli jeszcze się nie zarejestrowałeś/łaś zrób to teraz. Pamiętaj! To użytkownicy tworzą forum. Bez użytkowników forum nie ma po co istnieć.

Może patrzysz na nie i myślisz "Nie ma żadnego użytkownika? Tu na pewno nie będzie ciekawie..." W takim razie zarejestruj się i stań się jednym z nich! Reklamuj forum [np. wśród znajomych] tym sposobem forum będzie miało użytkowników! Pamiętaj! Im nas więcej tym lepsza zabawa ^w^

Możesz też wkleić nasz button...


#1 2009-10-10 18:36:21

Tenshi

Administrator

Zarejestrowany: 2009-08-22
Posty: 209
Punktów :   

Park

http://zapodaj.net/images/9e4c44639335.bmp
Najładniejsze miejsce osiedla. Jest ogólnodostępne, ale pilnie strzeżone. Jednak zwierzęta, które już się tu dostaną mogą tu znaleźć bezpieczną kryjówkę.

Offline

 

#2 2009-10-11 19:22:21

Sakebi

Administrator

Zarejestrowany: 2009-08-19
Posty: 191
Punktów :   

Re: Park

- I co chcecie tu robić? - spytała, stając gdzieś na środku dróżki. Najbardziej niepokoił ją widok karabinu na chip'y, ale nie mogła się teraz zdradzić. Niestety...

Offline

 

#3 2009-10-11 19:27:24

Tenshi

Administrator

Zarejestrowany: 2009-08-22
Posty: 209
Punktów :   

Re: Park

- Jak to co? Najpierw odpoczniemy - zaśmiała się dziewczyna - A później mały trening - dodała.
Usiadła na ławce i odwiązała Akumę. Lwica zaraz pognała w gąszcz krzewów a szatynka zaczęła rozmawiać z białowłosą

Offline

 

#4 2009-10-11 19:31:58

Sakebi

Administrator

Zarejestrowany: 2009-08-19
Posty: 191
Punktów :   

Re: Park

- Tak... - szepnęła dziewczyna. Zawiał lekki wiatr. Białowłosa poprawiła czapkę, upewniając się, iż żadne z uszu nie zostało odsłonięte.
- I jak... Uczyłaś się na jutrzejszy sprawdzian z matmy? - spytała. Wbrew większości - pomarańczowooka najbardziej lubiła matematykę i to z niej właśnie była najlepsza. Dlatego własnie z reguły nie musiała się jej uczyć w domu...

Offline

 

#5 2009-10-11 19:39:13

Tenshi

Administrator

Zarejestrowany: 2009-08-22
Posty: 209
Punktów :   

Re: Park

- Troszkę, ale myślę, że nie będzie najgorszy - zaśmiała się. Przygładziła włosy - Wiesz jest też sprawdzian z W-F'u  - szatynka lubiła ten przedmiot, bo osoba która go nauczała była jednocześnie jej instruktorem z ZGG. Ich pogawędkę przerwała im Akuma:
- Mam futrzaki! Idziemy - zawołała

Offline

 

#6 2009-10-11 19:43:23

Sakebi

Administrator

Zarejestrowany: 2009-08-19
Posty: 191
Punktów :   

Re: Park

Tak.. Z w-f'u... Sakebi nienawidziła go, bo była lepsza z innych przedmiotów... Ale teraz... Kiedy miała zwinność kota... Była pewna, że się polepszyła i to o wiele.
- Futrzaki? - spytała nieco zaskoczona. Przecież mówiły, że są tu, aby odpocząć...

Offline

 

#7 2009-10-11 19:46:23

Tenshi

Administrator

Zarejestrowany: 2009-08-22
Posty: 209
Punktów :   

Re: Park

- Zaczekaj... - powiedziała do dziewczyny - Akuma kieruj! - krzyknęła odbiegając. Po chwili wróciła trzymając w ręku szamotającą się  wiewiórkę - Chcesz ją? - zapytała po chwili - Nie wygląda na taką co by nic nie potrafiła...

Offline

 

#8 2009-10-11 19:50:19

Sakebi

Administrator

Zarejestrowany: 2009-08-19
Posty: 191
Punktów :   

Re: Park

- J-ja... No nie wiem... Może mi uciec... Ostatniego zwierzaka miałam dawno temu... Z resztą... Matka może nie chcieć następnego futrzaka w domu... - tłumaczyła się. Tak naprawdę chciała ocalić zwierzę. Jednak wtedy musiałaby je wypuścić, a nie trzymać w domu. Jeśli by tak zrobiła, a Emily zapytała gdzie wiewiórka, to co? Wpadła pod koła samochodu...? Bardzo śmieszne....

Offline

 

#9 2009-10-11 19:52:56

Tenshi

Administrator

Zarejestrowany: 2009-08-22
Posty: 209
Punktów :   

Re: Park

- Jesteś pewna? - zapytała dziewczyna - Bo wiesz i tak ją muszę zgłosić, ale w sumie... To tylko wiewiórka - powiedziała wyciągając krótkofalówkę - Ktoś zaraz tu będzie - dodała.

Offline

 

#10 2009-10-11 19:56:06

Sakebi

Administrator

Zarejestrowany: 2009-08-19
Posty: 191
Punktów :   

Re: Park

- Tak... Jestem pewna... - powiedziała, chociaż przed tym kłóciła się przez chwilę sama z sobą. - Hm? - spojrzała na nią zdziwiona, słysząc 'ktoś tu zaraz będzie'. Nie bardzo rozumiała znaczenie tych słów...

Offline

 

#11 2009-10-11 20:00:12

Tenshi

Administrator

Zarejestrowany: 2009-08-22
Posty: 209
Punktów :   

Re: Park

- No wiesz... Żeby ją zabrać... - powiedziała. Akuma wierciła się u nóg ławki. Ona ciągle chciała polować:
- O! Wiem! Sakebi postrzela sobie z nami! - zawołała z uśmiechem, kiedy przybył członek ZGG:
- Dobra weźmiemy ją do ZOO chyba, że twoja przyajciółka chce sobie ją jednak zachować - stwierdził przyglądając się stworzonku.

Offline

 

#12 2009-10-11 20:06:53

Sakebi

Administrator

Zarejestrowany: 2009-08-19
Posty: 191
Punktów :   

Re: Park

- Ja... Ja chyba... Nie... Chyba, nie... - powiedziała załamana. Wtedy to wiewiórka złapała jedno ucho pandy na głowie Sakebi [Bo czapka Sakebi wygląda jak łeb pandy >w<] i poczęła je ciągnąć. Dziewczyna w porę się zorientowała i złapała boki czapki. Głupie zwierzę chce ją zdradzić... Nie... Czy ona właśnie...? Właśnie pomyślała o zwierzęciu, jak o głupim stworzeniu. Czuła się winna... Ale szybko się otrząsnęła.
- Nie... Nie chcę jej! - to było już stanowcze. - Wybaczcie... Ale matka czeka.... Będzie się martwić jeśli nie wrócę, bo już ciemno... - oznajmiła, wyrywając się z uścisku łapki wiewiórki. - To pa. Do zobaczenia jutro w szkole - powiedziała. Następnie udala się biegiem do domu.

Offline

 

#13 2009-10-22 20:37:31

Sakebi

Administrator

Zarejestrowany: 2009-08-19
Posty: 191
Punktów :   

Re: Park

Odruchowo ruszyła za dziewczyną. Zobaczyła kota, przez chwilę bała się, iż ktoś wystrzeli pocisk w stronę zwierzęcia, ale na szczęście nic takiego się nie stało, więc odetchnęła z ulgą. Zawiał lekki wietrzyk, był niezwykle przyjemny, mimo tego, iż na dworze było już  lekko chłodno i ściemniało się.
- Czy to źle, że jesteśmy z tyłu? - spytała, nieco zdziwiona. Jakby się tak zastanowić to nie widziała tu zbyt wielu nastolatków, a już na pewno było tam więcej mężczyzn i chłopców.

Offline

 

#14 2009-10-25 18:02:16

Tenshi

Administrator

Zarejestrowany: 2009-08-22
Posty: 209
Punktów :   

Re: Park

- Nie, ale wolałabym wyruszyć jako pierwsza... Muszę dorwać tamtego kota, a poza tym i ty musisz coś złapać - zaśmiała się czarnowłosa.
- I wcale nie jest to takie proste - uściśliła lwica.

Offline

 

#15 2009-10-25 18:13:20

Sakebi

Administrator

Zarejestrowany: 2009-08-19
Posty: 191
Punktów :   

Re: Park

- M-Muszę? - spytała zaskoczona dziewczyna. - Wierzę... - stwierdzila, słysząc słowa lwicy. Usłyszała jakiś szelest, automatycznie -chcąc nie chcąc - odwróciła głowę w ową stronę. Był on na tyle cichy, iż pewnie normalny człek tego nie usłyszał. Ujrzała rudą kitę, która chwilę potem gdzieś zniknęła. Więc znów normalnie szła.
- Wystarczy jak złapię jakiegoś obrzydliwego pająka? Nienawidzę ich... - oznajmiła. Nawet jeśli była po stronie zwierzą, to istnieły wyjątki, których stanowczo nie lubiła.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.biolgeo0910.pun.pl www.bractwofantasy.pun.pl www.gsm-java.pun.pl www.prohax.pun.pl www.phantomlegion.pun.pl