Zwierzęta w mieście! Zostań jednym z nich!

Po prostu PBF. Możesz się wcielić w jedną z wielu postaci...

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Witaj!

Jeżeli jeszcze się nie zarejestrowałeś/łaś zrób to teraz. Pamiętaj! To użytkownicy tworzą forum. Bez użytkowników forum nie ma po co istnieć.

Może patrzysz na nie i myślisz "Nie ma żadnego użytkownika? Tu na pewno nie będzie ciekawie..." W takim razie zarejestruj się i stań się jednym z nich! Reklamuj forum [np. wśród znajomych] tym sposobem forum będzie miało użytkowników! Pamiętaj! Im nas więcej tym lepsza zabawa ^w^

Możesz też wkleić nasz button...


#1 2009-08-20 15:26:10

Sakebi

Administrator

Zarejestrowany: 2009-08-19
Posty: 191
Punktów :   

Jak zrobić postać? - Zwierzę [Pies]

Może wydaje się łatwe, ale według mnie wiele osób może mieć z tym problem dlatego też zamieszczam instrukcję. Jest ona mojej roboty, więc proszę, aby jej nie kopiować!
Jest tu sposób na zrobienie psa, ale tak samo można zrobić inne zwierzęta.

1. Po pierwsze musimy wybrać podstawę. Możemy ją znaleźć tu, lecz możemy znaleźć jakąś na internecie albo zrobić samemu. Trzeba tylko pamiętać, iż nie wolno zmazywać podpisu autora [najwyżej go przenieść]. Ja wybrałam ten. Oczywiście wy możecie wybrać inny.
2. Teraz otwieramy owy obrazek w Paint'cie. Jeśli ma tło innego koloru niż białe, powinniśmy je zmienić właśnie na biały. Teraz zaznaczamy różne plamy czy wzory. Możemy to zrobić jaskrawymi kolorami, aby dokładnie wiedzieć co gdzie i jak. Pamiętaj! Nie muszą to być typowe wzory czy kolory dla owego zwierzęcia! Nie bój się eksperymentować! Możemy też dodać coś od siebie [obrożę, łańcuszek, bransoletki...][Mój dotychczasowy efekt]
3. Teraz dobieramy odpowiednie kolory i kolorujemy całą postać [wyjątkiem są oczy]. [Mój dotychczasowy efekt]
4. I nadszedł czas na oczy. Najpierw kolorujemy tęczówkę na jeden kolor [Podgląd [w powiększeniu]]. Teraz jaśniejszym kolorem robimy linię przy źrenicy [Podgląd]. Następnie rysujemy jeszcze jaśniejsze, cienkie linie pomiędzy jasnym a ciemnym kolorem oka [Podgląd - Efekt]
5. Możemy pocieniować nasze zwierzę, ale nie musimy, a także zmniejszyć nasz obrazek jeśli uważamy, iż jest za duży [Obraz --> Rozciągnij/Pochyl].
6. Obrazek zapisujemy w formacie .PNG, aby jakość się nie pogorszyła. [Moje efekty: Duży, Mały]
Mam nadzieję, że się przyda...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ekstraklasamax.pun.pl www.bractwofantasy.pun.pl www.prohax.pun.pl www.biolgeo0910.pun.pl www.gsm-java.pun.pl