Zwierzęta w mieście! Zostań jednym z nich!

Po prostu PBF. Możesz się wcielić w jedną z wielu postaci...

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Witaj!

Jeżeli jeszcze się nie zarejestrowałeś/łaś zrób to teraz. Pamiętaj! To użytkownicy tworzą forum. Bez użytkowników forum nie ma po co istnieć.

Może patrzysz na nie i myślisz "Nie ma żadnego użytkownika? Tu na pewno nie będzie ciekawie..." W takim razie zarejestruj się i stań się jednym z nich! Reklamuj forum [np. wśród znajomych] tym sposobem forum będzie miało użytkowników! Pamiętaj! Im nas więcej tym lepsza zabawa ^w^

Możesz też wkleić nasz button...


#1 2009-10-03 19:05:23

Tenshi

Administrator

Zarejestrowany: 2009-08-22
Posty: 209
Punktów :   

mieszkanie nr. 222

Tutaj mieszka Akuma z rodziną prezesa ZGG. Lwica jest bardzo niebezpieczna dla obcych i zawszy wyczuwa gdy ktoś nowy kręci się w pobliżu co dla jej opiekunów jest bardzo przydatne.

Offline

 

#2 2009-10-03 20:18:38

Tenshi

Administrator

Zarejestrowany: 2009-08-22
Posty: 209
Punktów :   

Re: mieszkanie nr. 222

Weszły do domu. Lwica usadowiła się na półce pod sufitem mając widok na okno. Miejsce to było wykonane specjalnie dla niej
- Ta durna wydra siedzi tam - powiedziała do opiekunów wskazując łapą, a oni natychmiast przekazali to członkom ZGG.

Offline

 

#3 2009-10-04 10:03:49

Tenshi

Administrator

Zarejestrowany: 2009-08-22
Posty: 209
Punktów :   

Re: mieszkanie nr. 222

- Ech... Same nudy - powiedziała lwica cicho kładąc się na swojej półce - Emily - zwróciła się do swojej opiekunki - Może załatwisz mi jakiegoś towarzysza? - zapytała ją po chwili, ale to pokręciła głową:
- Ojciec twierdzi, że jesteś jedynym pożytecznym zwierzęciem w tym mieście - odparła z drwiną w głosie.

Offline

 

#4 2009-10-07 18:26:36

Tenshi

Administrator

Zarejestrowany: 2009-08-22
Posty: 209
Punktów :   

Re: mieszkanie nr. 222

- Akuma? Idziemy na spacer? - z salonu zawołała do wilczycy Emily. Samica od razu zerwała się z miejsca i podbiegła do opiekunki. Dziewczyna niedawno wróciła ze szkoły. Teraz lwicy została założona smycz, a także specjalne 'buty' anty elektryczne by ,mogła wejść na plac zabaw.

Offline

 

#5 2009-10-11 15:28:02

Tenshi

Administrator

Zarejestrowany: 2009-08-22
Posty: 209
Punktów :   

Re: mieszkanie nr. 222

- Mamuś! Wychodzę z Akumą do siedziby główniej! - krzyknęła szatynka z przed pokoju.  Była niedziela, a więc czas na treningi w siedzibie ZGG. Dodatkowo musiała się przecież dowiedzieć kim jest tajemniczy Ray.
- Pośpiesz się Emily! - nakazała jej mała lwica podbiegając ze smyczą w pysku. Kiedy tylko została jej ona założona dziewczyny skierowały się do centrum.

Offline

 

#6 2009-10-12 17:33:47

Tenshi

Administrator

Zarejestrowany: 2009-08-22
Posty: 209
Punktów :   

Re: mieszkanie nr. 222

- Już jestem! - zawołała niebieskooka wieszając worek na wieszaku - Akuma?! - przywołała swoją pupilkę. Lwica zjawiła się już po chwili i w pełnym biegu naskoczyła na Emily - Hej słońce! - ucieszyła się dziewczyna i przytuliła ją - Co dziś robimy? - zapytała.
- Chodźmy na spacer, ale nie mam zamiaru polować. Możesz też zaprosić tą Sakebi, albo - tu uśmiechnęła się - Chodźmy do miasta się rozerwać! Ona może nam towarzyszyć jutro! Wspominałaś, że jest trening wtedy w terenie! - ucieszyła się.
- Spoko już do niej dzwonie! Umówimy się. - W szkole uchodziły za największe rywalki, ale tak na prawdę dziewczyna lubiła ją.

Offline

 

#7 2009-10-13 18:09:09

Tenshi

Administrator

Zarejestrowany: 2009-08-22
Posty: 209
Punktów :   

Re: mieszkanie nr. 222

Szatynka złapała za telefon. Najchętniej od razu pobiegła by po przyjaciółkę, ale wolała zadzwonić. Złapała za telefon i wykręciła numer. Odebrała matka białowłosej:
- Dzień Dobry. Nazywam się Emily i jestem przyjaciółką pani córki - przywitała się i zaczęła rozmawiać z kobietą.

Offline

 

#8 2009-11-01 13:08:12

Tenshi

Administrator

Zarejestrowany: 2009-08-22
Posty: 209
Punktów :   

Re: mieszkanie nr. 222

Dziewczyna pędem wpadła do mieszkania. Zamknęła drzwi. Zawiesiła smycz lwicy na haku. Zrzuciła z siebie kurtkę i powędrowała do kuchni. Pospiesznie nasypała pupilce karmy. Kiedy kocica jadła ona złapała piżamę, rozebrała się i pędem wskoczyła pod prysznic. Szybko go zakończyła, przeczesała włosy.
- Akuma skończyłaś? - zawołała robiąc sobie kucyka.
- Ta... - odparła lwica pojawiając się w drzwiach łazienki.
- No to idziemy spać - skwitowała dziewczyna. Wskoczyła do łóżka, a koło jej nóg ułożyła się lwica.

Offline

 

#9 2009-11-01 13:27:15

Tenshi

Administrator

Zarejestrowany: 2009-08-22
Posty: 209
Punktów :   

Re: mieszkanie nr. 222

Szatynka leniwie otworzyła oczy. W odróżnieniu od innych nie potrzebowała budzika. Budziło ją zawsze wschodzące słońce. Akuma powitała ją dopiero kiedy dziewczyna wyszła z pokoju. Lwica ze swojej półki obserwowała podwórze. Dziewczyna wiedziała, że rodzice czekają na nią ze śniadaniem, więc pobiegła do kuchni.
- Hejka mamuś - zawołała przytulając kobietę - Cześć tato - dodała do ojca czytającego gazetę - Co na śniadanie?
- Kanapki z serem. - odparła kobieta podsuwając dziewczynie talerz - A jakiegoż to zwierzaka wczoraj złapałaś? - zapytała ciekawie. Cieszyła się z osiągnięć córki, która przecież była najmłodszą dziewczyną w ZGG, a radziła sobie nie lepiej niż nie jeden chłopak.
- Kota - odparła szybko - Mamuś idę dziś z koleżanką na zakupy, dla tego właśnie zwierzaka dobrze? - zapytała. Rodzice oczywiście wyrazili zgode.

Offline

 

#10 2009-11-01 17:13:10

Tenshi

Administrator

Zarejestrowany: 2009-08-22
Posty: 209
Punktów :   

Re: mieszkanie nr. 222

- Och Sakebi to ty! Cześć - powiedziała niebieskooka podnosząc słuchawkę - To jak? Idziemy? - zapytała po chwili. Słysząc twierdzącą odpowiedź dziewczyny rozłączyła się. Z szafy wydobyła bluzkę na ramiączkach, dżinsy, czarne trampki w bliżej nieokreślonego kształtu biały wzór, gruby sweter i kurtkę. Ubrała się przeczesała włosy zapięła Akumę, wzięła drugą smycz dla Tenshi i zeszła na piętro 19, gdzie zastała czekające na nie Sakebi i Tenshi. Białowłosej podała smycz, a sama zaczęła schodzić na dół.

Offline

 

#11 2009-12-18 16:52:35

Tenshi

Administrator

Zarejestrowany: 2009-08-22
Posty: 209
Punktów :   

Re: mieszkanie nr. 222

[dobra jestesmy tu XXD ostatni kwestia ważna także wiesz... twa kolejka XXD]

Offline

 

#12 2009-12-18 22:16:45

Sakebi

Administrator

Zarejestrowany: 2009-08-19
Posty: 191
Punktów :   

Re: mieszkanie nr. 222

- No, będąc szczerym o byłam prawie pewna, iż masz dostęp do różnych informacji... W końcu twój ojciec jest ważny w całym ZGG... No nie?

Offline

 

#13 2009-12-19 11:46:30

Tenshi

Administrator

Zarejestrowany: 2009-08-22
Posty: 209
Punktów :   

Re: mieszkanie nr. 222

- No niby... I ja mam iść w jego ślady... - zaśmiała się i uśmiechnęła do białowłosej. - Dobra... co chcesz zobaczyć najpierw?

Offline

 

#14 2009-12-19 21:52:24

Sakebi

Administrator

Zarejestrowany: 2009-08-19
Posty: 191
Punktów :   

Re: mieszkanie nr. 222

- Będzie trudno... Co pierwsz? Może miejsca, które są strzeżone najbardziej i te które najmniej... Do tego jakaś wentylacja czy coś w tym stylu... Masz takie informacje? - spytała, patrząc na nią.

Offline

 

#15 2009-12-20 08:17:57

Tenshi

Administrator

Zarejestrowany: 2009-08-22
Posty: 209
Punktów :   

Re: mieszkanie nr. 222

Dziewczyna kiwnęła głową. - Może zacznijmy od klatek? Najpilniej strzeżone, za to ja mogę tam wchodzić, równie dobrze mogę wszystkich wygonić i wpuścić cię górą. - powiedziała pokazując jej plik kartek.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.phantomlegion.pun.pl www.gsm-java.pun.pl www.biolgeo0910.pun.pl www.bractwofantasy.pun.pl www.ekstraklasamax.pun.pl