Zwierzęta w mieście! Zostań jednym z nich!

Po prostu PBF. Możesz się wcielić w jedną z wielu postaci...

Ogłoszenie

Witaj!

Jeżeli jeszcze się nie zarejestrowałeś/łaś zrób to teraz. Pamiętaj! To użytkownicy tworzą forum. Bez użytkowników forum nie ma po co istnieć.

Może patrzysz na nie i myślisz "Nie ma żadnego użytkownika? Tu na pewno nie będzie ciekawie..." W takim razie zarejestruj się i stań się jednym z nich! Reklamuj forum [np. wśród znajomych] tym sposobem forum będzie miało użytkowników! Pamiętaj! Im nas więcej tym lepsza zabawa ^w^

Możesz też wkleić nasz button...


#16 2009-10-05 19:36:19

Kin

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-04
Posty: 4
Punktów :   

Re: Stary Blok

Zakradłam się tu nocą kiedy było ciemno. Zajęłam pokój na 2 piętrze, ponieważ wyglądał na bezpieczny. Zasnęłam.

Offline

 

#17 2009-10-06 18:26:00

Kin

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-04
Posty: 4
Punktów :   

Re: Stary Blok

Z dołu usłyszałam jakieś głosy. Należały do zwierząt, ale tak się przestraszyłam, że wybiegłam z bloku. Później. Sprawdziłam czy w kanałach nie znajdują się ścieki. Jako że było czysto schowałam się tuż pod sufitem, gzie wg. moich obliczeń woda nie sięgała.

Offline

 

#18 2009-10-10 11:18:42

Dash

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-14
Posty: 46
Punktów :   

Re: Stary Blok

*Wychodzę z kanału i szukam jakichś lekarstw w pokojach*

Offline

 

#19 2009-10-11 19:13:41

Dash

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-14
Posty: 46
Punktów :   

Re: Stary Blok

*Gdy wilk odzyskał sił skierował się do kanału lecz na pierwszym piętrze spotkał Ray'a*Twój czas się skończył ! Jesteś ze mną czy przeciwko mnie ?*zapytał czarny wilk*Chcesz znać moją odpowiedź ? Oto ona....nigdy !*Krzykną wilk rzucając się na ray'a*Głupcze ! Wolisz zginąć !?*krzyknoł*Tak !*odpowiedział wciąż go atakując*(później napiszę resztę xD)

Offline

 

#20 2009-10-12 15:55:41

Dash

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-14
Posty: 46
Punktów :   

Re: Stary Blok

Dlaczego ci tak zależy żeby mieć mnie po swojej stronie !?*Krzyknął Dash przygniatając czarnego wilka do ściany*Chcesz wiedzieć !? Więc ci powiem !*krzyknął Ray unieruchamiając Dash'a*Chodzi oto że jestem twoim bratem*powiedział czarny wilk*Co ? To niemożliwe !*krzyknął próbując się wyrwać z uścisku Ray'a*Ale to prawda,gdy byliśmy szczeniakami widziałem to widziałem jak ZGG zabija naszych rodziców ja uciekłem i wtedy domyśliłem się że jeżeli się do nich nie przyłącze to zginę,nikt mnie nie zna bo się zmieniłem a moje futro to wynik eksperymentu*powiedział wilk puszczając brata*Żadne zwierze nie musi umierać można ich powstrzymać*powiedział Dash*Tak nawet jeżeli to jak chcesz to zrobić ?*zapytał wściekły Ray*Nie wiem ale można to zatrzymać wystarczy że ty się przyłączysz do zwierząt*mówił Dash próbując  przekonać brata do zmiany*Nie nie mogę,po tym eksperymencie muszę być posłuszny ZGG za późno na jakąkolwiek zmianę,ale wiem jak mogę tobie pomóc poszukam w bazie danych jakichś osób które mogą ci pomóc i będę dostarczał ci informację na bieżąco,co ty na to ?*Zapytał czarny wilk podając rękę do brata*Dobra*powiedział Dash ściskając rękę nowego sprzymierzeńca*muszę lecieć*powiedział Ray po czym wziął rozbieg i wyskoczył przez wybite okno,nie było to wysoko więc spokojnie wylądował i uciekł*

Offline

 

#21 2009-10-15 18:53:42

Rayli

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-08-30
Posty: 47
Punktów :   

Re: Stary Blok

- Racja, zwykle cię nie słucham... Jednak zostanę tutaj i poczekam. - Powiedziała, uśmiechając się do Tenshi.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.prohax.pun.pl www.biolgeo0910.pun.pl www.gsm-java.pun.pl www.phantomlegion.pun.pl www.ekstraklasamax.pun.pl